MUDr. Beáta Selická

Mezoterapia - Mezolift

Prvé následky starnutia pleti sú mimické vrásky alebo neskôr hlboké vrásky a strata napnutosti pokožky.

Čo je mezoterapia?

Prvé následky starnutia pleti sú mimické vrásky alebo neskôr hlboké vrásky a strata napnutosti pokožky. Postupne sa vrásky prehlbujú a pokožka stráca pružnosť.

Mezolift je technika, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty. Tieto stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke.

Táto zmes sa skladá z rôznych produktov, ktoré ovlyvňujú metabolizmus pokožky

  • Kyselina hyaluronová je prirodzený polymér, ktorý sa vo veľkom množstve nachádza v spojivových tkanivách. Absorbuje vodu, zvačší svoj objem a tým zlepšuje elasticitu a hydratáciu pokožky.
  • Aminokyseliny sú štrukturálne elementy proteínov, stavebné jednotky tkanív, ktoré reštrukturujú a obnovujú tkanivá poškodené procesom starnutia.
  • Výsledkom terapie je dynamická pokožka so zlepšenou elasticitou a vzľadom /okamžitý účinok/.
  • Vitamíny A,E,C,B,K a D
  • Minerálne soli stimulujú rozličné aktivity buniek a tak zlepšujú celkový metabolizmus tkanív.
  • Koenzýmy zlepšujú biochemické reakcie tkanív a podporujú rýchlosť obnovy tkanív.
  • Nukleové kyseliny stimulujú syntézu dôležitých proteínov pokožky.
Počet aplikácii Mezoliftu je 3-4x v závislosti od poškodenia pokožky. Interval medzi jednotlivými ošetreniami sú 2-3 týždne. Potom je vhodné kúru zopakovať o pol roka. Na udržanie dosiahnutého stavu pokožky postačí následne 1 ošetrenie ročne. Po aplikáciách mikroinjekcií môžu vzniknúť jemné chrastičky a modrinky, ktoré sa dajú ľahko prekryť mejkapom. Naša technika však minimalizuje možnosť ich vzniku. Po zákroku je možné na druhý deň pokračovať v pracovnom a spoločenskom živote.

Cenník

*Uvedené ceny sú orientačné a skutočná cena sa určí až po konzultácii s lekárom.

TVÁR / 1ml

120€

TVÁR + KRK / 2ml

240€