MUDr. Beáta Selická

Lifting pomocou biodermálnych nití

Ak túžite po vypnutej pleti a nechcete podstúpiť klasický lifting, existuje rýchlejšia, menej bolestivá varianta v podobe aplikácie nití Bijou.

Čo je lifting pomocou biodermálnych nití?

Ak túžite po vypnutej pleti a nechcete podstúpiť klasický lifting, existuje rýchlejšia, menej bolestivá varianta v podobe aplikácie nití Bijou. Pomocou vstrebateľných biodermálnych nití sa aktivuje tvorba kolagénu, čím sa vytvára kolagénová "kostra" a dochádza k spevneniu a podvihnutiu ochabnutej pokožky, vyhladeniu kontúr a drobných vrások.

Niťový lifting je minimálne invazívny zákrok.Vykonáva sa ambulantne iba v lokálnej anestézii a trvá približne 30 -6O minút. Miesto vpichu sa hojí rýchlo, bez zanechania stopy alebo jazvy. Nite sú biokompatibilné, teda prirodzene sa prispôsobia tkanivu ľudského organizmu.
Navyše sú hypoalergénne, teda nevyvolávajú nežiadúce reakcie na cudzorodý materiál. V priebehu 6 až 8 mesiacov sa bezpečne rozložia, telo ich samo odbúra a nite sa úplne vstrebú, pričom zanechávajú kolagénovú kostru slúžiacu ako opora pleti. Výsledný efekt pretrváva 2 roky a viac.

Niťový lifting pomáha pri:

  • Odstraňovaní drobných vrások v okolí pier
  • Odstraňovaní vrásky medzi obočím
  • Odstraňovaní vrások v okolí očí
  • vyhladzovaní nosovoústnych záhybov a vrások
  • Vyhladzovaní vrások na krku a v dekolte
  • Ochabnutej pokožke so stratou elasticity a ovisnutej koži

Kontraindikácie

Tehotenstvo, poruchy zrážania krvi, onkologické ochorenia, psychické poruchy, infekcia v mieste aplikácie, systémové ochorenia a opary v oblasti tváre a pier, epilepsia...

Obmedzenia po zákroku

Po dobu 7 dní sa neodporúča sauna, bazén, tvárová gymnastika, žuvanie tuhých a veľkých súst, zdvíhanie ťažkých bremien, cvičenie. Liftingová masáž v ošetrenej oblasti sa neodporúča po dobu 1 mesiaca.

Cenník

*Uvedené ceny sú orientačné a skutočná cena sa určí až po konzultácii s lekárom.

TVÁR

150€ - 200€

TVÁR + KRK

200€ - 300€