MUDr. Beáta Selická

Drakuloterapia

Drakuloterapia s kyselinou hyalurónovou je vynikajúce pleťové ošetrenie, ktoré naštartuje proces regenerácie pokožky priamo na bunkovej úrovni.

Čo je drakuloterapia?

Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou - pomocou informácií, ktoré sú zapísané vo vašej vlastnej krvi. Tajomstvo tejto terapie spočíva v tom, že obohatená krvná plazma obsahuje rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka začína opať omladzovať. Poškodenia,ktoré boli spôsobené vekom sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú.

Drakuloterapia s kyselinou hyaluronovou je vynikajúce pleťové ošetrenie,
ktoré naštartuje proces regenerácie pokožky priamo na bunkovej úrovni,
čo vedie k produkcii nového kolagénu a podpory imunitných procesov v koži. Vďaka obsahu špeciálnej kyseliny hyaluronovej sa pleti vráti jej prirodzená hydratácia a výživa.

Priebeh ošetrenia

Injekčnou metódou sa aplikuje vlastná krv do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a úplne prirodzené vlastnej pokožke, pretože plazma je získaná z vlastnej krvi pacienta a neexistuje žiadne iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vlastná plazma.

Komu je zákrok určený?

Pre tých, ktorých trápi unavený vzhľad pokožky, nedostatok pružnosti, ochabnutosť, zmena textúry kože, vrásky a hlavne pre tých, ktorí hľadajú prírodné produkty 100% biokompatibility.

Nežiadúce účinky

Modrinky, ktoré sa do pár dní vytratia.

Efekt zákroku

Estetické omladenie pokožky a dlhodobá prevencia pred vonkajšími a vnútornými vplyvmi - dehydratovaná pokožka, pokožka po menopauze, regenerácia kožných buniek zničených UV žiarením, stimulácia obnovy buniek.

Kontraindikácie

Tehotenstvo,zápal v mieste vpichu,vírusové ochorenia,herpes.

Opakovania

Doporučený počet sedení je 3-4 ošetrenia v odstupe 5-6 týždňov.

Cenník

*Uvedené ceny sú orientačné a skutočná cena sa určí až po konzultácii s lekárom.

TVÁR

150€

TVÁR + KRK

200€

VLASY

150€