MUDr. Beáta Selická

Biorevitalizácia - Profhilo

Dlhodobé omladenie na počkanie!

Čo je biorevitalizácia?

Je to inovatívna bioremodelačná technika zlepšenia kvality kože. Efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia. Okamžitý efekt plnej a omladenej pleti.

Je to prevencia stárnutia-stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a obnovuje kyselinu hyaluronovú. Jedná sa o časovo nenáročné ošetrenie - je ho možné absolvovať aj počas obedňajšej prestávky. Opakovateľná, sezónne neobmedzená procedúra. Je to víťaz Aesthetic Awards 2022 v kategórii injekčný produkt roka 2022 v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.

Aký problém procedúra rieši?

Tvár je prvá vec, ktorú si na nás ľudia a okolitý svet všimne a spolu s krkom je to oblasť, ktorá je počas celého roka najviac vystavená vplyvom vonkajšieho prostredia.

Je to ošetrenie určené na zlepšenie zdravia a kvality kože, jej hydratačných pomerov, pevnosti, pružnosti, textúry a tónu. Používa sa pri ňom vysoko koncentrovaná kyselina hyaluronová /64mg/2ml/, ktorú aplikujeme pomocou 10 vpichov jemnou ihlou do tváre i na oblasť krku. Profhilo funguje v koži ako booster, ktorý difunduje v tkanivách kože a iniciuje tvorbu kolagénu a elastínu, takže zároveň pôsobí ako prevencia stárnutia a ochabovania pleti. Ihneď po aplikácii pôsobí tvár plnšie, rozjasnenejšie a liftovane. Ošetrenie je možné aplikovať celoročne, bez obmedzení.

Je to vhodné riešenie predovšetkým na oblasť tváre a krku. Neinvazívny zákrok, znižuje možnosť vzniku modrín a opuchov, pričom sa maximalizuje šírenie produktu do tkanív. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca príprava pacienta. Ako počiatočný cyklus sa odporúčajú dve liečebné ošetrenia s 30-dňovým intervalom, v prípade potreby nasledujú udržiavacie ošetrenia.

Cenník

*Uvedené ceny sú orientačné a skutočná cena sa určí až po konzultácii s lekárom.

PROFHILO / 2ml

250€